Δύο απόφοιτοι του Τμήματος Ωκεανογραφίας και Θαλασσίων Βιοεπιστημών, ο Βασίλης Γαλανός και ο Δημήτρης Ευαγγελινός (μέλος του ΔΣ του Συλλόγου Πτυχιούχων Ωκεανογράφων και Θαλασσίων Βιοεπιστημόνων Ελλάδας) θα συμμετάσχουν στις Ημέρες Καριέρας του Πανεπιστημίου Αιγαίου. Θα μιλήσουν στην ενότητα “Ιστορίες Αποφοίτων Τμημάτων Σχολής: Η διαδρομή μετά την αποφοίτηση” αύριο, Πέμπτη 23 Μαΐου.
Περισσότερες πληροφορίες και σύνδεσμος zoom εδώ
![](https://www.spothve.org/wp-content/uploads/2024/05/Ημέρες-Καριέρας-2024-Πανεπιστήμιο.png)